لوگو

برگشت به صفحه اصلی

 

آقا محمدی:

تحریم‌ها بر حوزه اجرایی کشور اثرگذار نیست

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: اینکه شنیده می‌شود برخی‌ پروژه‌ها به علت تحریم‌ها نهایی نشده و ناتمام ماندند، صحت ندارد.

 

 ابراهیم آقامحمدی در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبر گزاری خانه ملت، با بیان اینکه مسوولان نباید در ادای وظیفه کوتاهی کنند، گفت: متاسفانه برخی مدیران عملکرد ضعیف خود را به گردن تحریم‌ها می‌اندازند.

 نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، درباره تحریم‌های نفتی و بانکی غرب ضد ایران، افزود:  ایران همواره در طول دوران انقلاب با تحریم‌ها روبرو بوده است و بودجه  کشور هم با  توجه به موضوع تحریم‌ها بسته می‌شود.

وی، ادامه داد: اینکه شنیده می‌شود برخی‌ پروژه‌ها به علت تحریم‌ها نهایی نشده و ناتمام ماندند، صحت ندارد و این توجیه برای مجلس قابل قبول نیست.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان اینکه بسیاری از کارهایی که به بهانه وجود تحریم‌ها روی زمین مانده واقعیت ندارد، گفت: متاسفانه آنجایی که وقت پاسخگویی می‌رسد، مسئولان مربوط مشکل را به گردن یکدیگر می‌اندازند.

متاسفانه وزرا  کوتاهی زیر مجموعه کاری خود را

 نمی‌بینند و زمانی

 که از آنها سوال

 می‌شود مقابل

 نهادهای نظارتی

 سینه سپر می کنند و صورت مسئله را پاک می کنند.

 این نماینده مردم خرم آباد در مجلس نهم، با یادآوری مصوبات اجرا نشده دولت در حوزه انتخابیه خود، گفت: بسیاری از مصوبات دولت که در حوزه انتخابیه من اجرایی نشده است مربوط به زمان فعلی نیست، این مصوبات در زمانی می‌توانست اجرایی شود که خبری از تحریم‌ها نبود.آقامحمدی گفت: ظاهرا موضوع تحریم‌ها وسیله‌ای شده تا مدیران ناکارآمد مشکلات عملکردی خود را به آن گره بزنند. عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، دلیل اصلی روی زمین ماندن برخی کارها را کوتاهی  مدیران مربوط خواند و گفت: متاسفانه وزرا کوتاهی زیر مجموعه کاری خود را نمی‌بینند و زمانی که از آنها سوال می‌شود مقابل نهادهای نظارتی سینه سپر می‌کنند و صورت مسئله را پاک می‌کنند.

 

 

 

 

 

 

 

برگشت به صفحه اصلی